Co může chuť na sex přibrzdit až na nulu

Znáte ty reklamy na nejmenovaného dodavatele energií, kde Martha Issová předvádí různé komické situace s úsporami energií v domácnosti? Něco podobného by se mohlo natočit i na téma lidské sexuality. Ta totiž také vydá na desítky, možná stovky různých komediálních námětů.

hezká dívka

K sexu bychom měli přistupovat s humorem, to je fakt, a humor také sex mnohdy perfektně okoření, ale musí jít o humor inteligentní, nikoli černý. Ten naopak sex ubrzdí až k nule.

Nevhodná hodina – víte, že lidské tělo funguje na základě orgánových hodin? Každý orgán má své maximum v odlišnou denní hodinu, a to má svůj vliv i na vytváření a prožívání sexuální energie. Je to dáno zejména hormonální aktivitou, a ta je obvykle nejvyšší mezi sedmou a devátou hodinou ranní. Zkuste to v posteli raději ráno (musíte se ovšem dobře vyspat – bez budíku). Večer není pro milování příliš vhodný, nastupuje již únava a organismus se připravuje na útlumovou fázi, odpočinek a spánek.

Nevhodné pomůcky – používáte-li erotické pomůcky, nakupujte je prozíravě. Například nevhodně zvolený anální dráždič se uvnitř konečníku může odlomit a kus zůstane ve vašem těle a tím si zbytečně zkomplikujete další chvíle. Erotické hračky používejte raději střídmě, nejlepší hračkou jsou stejně vaše prsty a jazyk.

ženské poprsí

Nevhodné jídlo – kdo se před milováním nacpe knedlíků s vepřovou pečení a zapije to dvanáctkou, nemůže očekávat solidní výkon v posteli. Bude vás to spíše uspávat a na sex nebudete mít ani pomyšlení. Stejně tak není dobrý nápad přistoupit k milování výrazně vyhladovělí. Lehká bezmasá jídla jsou v tomto případě dobrou volbou.

Přehnaná hygiena – mnoho mužů vám sdělí, že mají raději přirozenou ženskou vůni, raději nasávají vůni ženského potu, než experimenty z oblasti parfumerie. Tyto tendence prozrazují i některé vědecké výzkumy, kde se zkoumal vliv ženského potu z propocených triček na mužské libido, a totéž se týká i žen – vnímáme-li vůni partnera jako příjemnou, obvykle jde o dobrý „genetický materiál“ k plození potomstva. Některé muže dokonce ženský pot natolik vzrušuje, že mohou dosáhnout orgasmu při čichání kalhotek nebo nošených silonových punčoch, kde je výrazně cítit přirozená vůně potu z chodidel.

Sousedské patero

Už se Vám stalo, že jste se vrátili z práce domů a všude pohroma? Mokré, kapající zdi a ejhle sousedka Vás, jistě omylem vytopila. Jedna z velkých nevýhod panelákového bydlení. Vytopením, to však končit nemusí, máme tu hotový seznam jiných pohrom, večerní hluk, dupání, křik, bouchání a jiné.

panelákový dům

Vztahy mohou vygradovat až do fáze, kdy se řeší stěhování a nejlépe do rodinného domu, ať je klid od těchto sousedů. Upozorňujeme, že bydlení v domečku má také své úskalí se sousedy, tedy pokud nebydlíte někde na pokraji lesa.

Problém vzniká, obzvlášť sousedí-li zahrady či domy vedle sebe, tady ve většině případů narazíme. Sepsali jsme pro vás patero, abyste se vyhnuli, dopředu nepříjemnostem.

    1. Než koupíte daný domek, zjistěte si něco o sousedech, nebo je před koupí zajděte navštívit a seznámit se. Úplně nejlepší variantou je koupit dům se zahradou, který s nikým nesousedí.

    2. Sousedí-li zahrady, tak mějte na mysli, že pokud budete chtít něco stavět na svém pozemku, musíte dodržet určitou vzdálenost od hranice pozemku souseda, tedy minimálně 2 metry od hranice, také záleží dost na tom, co vlastně budete chtít stavět. Pokud to není možné dodržet, tak je na místě jít za sousedy, domluvit se a mít nejlépe jeho písemný souhlas.

dům v přírodě

    3. Pokud má vaše zahrada krásně vzrostlé stromy například jabloně, jejichž větve s plody, jsou i na sousedním pozemku, pak byste měli vědět, že vám soused musí umožnit, jít si plody otrhat, protože jeho jsou pouze ty, co spadly na zem. Pokaždé neplatí, co je na mém pozemku, je automaticky moje! To samé pak platí i na opak!

    4. Plánujete na zahradě oslavu s grilováním a už teď víte, že bude hluční nejméně do půlnoci? Poté si za sousedy, také zajděte a domluvte se s nimi, zda jim to nevadí. Bydlení v domku, neznamená, že můžete všechno!

5. Posledním bodem se stávají domácí mazlíčci, spíše tedy venkovní mazlíci. Mít zvířátko na zahradě je super, ale musíme brát ohledy na ostatní! Je potřeba zajistit dopředu zahradu, proti případnému zdrhání. Všichni si s jistotou představíme z drhajícího psa, kočku, ale i taková slepice, může nadělat paseku, kord na pískovišti pro děti. Nikdo nemá rád slepičince!

Tak milí sousedé, buďte na sebe i na své okolí hodní a bude se nám krásně žít.

Dětská postel 70×160

Ani vás jistě nepřekvapí skutečnost, že děti rostou jako z vody. Pokud jim už začíná být dětská postýlka malá, je třeba pořídit jim velkou postel. Nejlepší je, pokud už hned na samém začátku pořídíte takovou postel, kterou bude moct dítko využívat třeba do doby, než se nerozhodne přestěhovat. Rady, jak se poprat s postelemi, se dozvíte již o pár řádků níže.
Existuje velká spousta prodejců, kteří nabízí takové postele, ve kterých se děti nebudou cítit stísněně. Je dokonce možné sehnat takové modely, které mají i úložné prostory. Vše samozřejmě bude záležet jen na vás a vašem výběru. Jestliže vašemu dítku chcete udělat radost, pak byste se měli zaměřit na takové kousky, které jsou již propracovanější.
novorozeně u plyšáka
Pokud raději vsázíte po postýlce na dětské postele, pak si buďte jisti tím, že holky jistě zaujme něco jiného, než kluky. Klukům se mohou líbit postele ve tvaru aut a holkám zase nějaké ty růžové kousky.
Velká spousta rodičů postele vybírá jen podle ceny. Cena by ale měla být to poslední. Důležité je totiž celkové provedení a bezpečnost. Vašim cílem by mělo být vybrat takovou postel, která bude z kvalitních materiálů. Nutností by měly být zaoblené rohy a také povrchová úprava.
spící kojenec
Přemýšlíte nad tou správnou velikostí? Pokud máte děti dvě, můžete jim pořídit poschoďovou postel. Je potřeba ale myslet na to, že starší děti by měly spát nahoře. Pokud uvažujete nad pořízením postele z masivu, pak se nejspíše setkáte s rozměrem 90×200 cm. Je ale možné sehnat i postele s jinými rozměry. Výjimkou není ani dětská postel 70×160 cm.
Kromě patrových postelí jsou také velmi oblíbené ty, které mají tvar písmene L. Nejčastěji se vyrábí ze dřeva či kovu. Jestli je něco, na co je potřeba dbát, pak je to správné upevnění kde zdi.
Výběr závisí zcela na vás a vašem vkusu. Rozhodně se ale nebojte dopřát dětem to nejlepší vůbec.