Vztahy

Dětská postel 70×160


Ani vás jistě nepřekvapí skutečnost, že děti rostou jako z vody. Pokud jim už začíná být dětská postýlka malá, je třeba pořídit jim velkou postel. Nejlepší je, pokud už hned na samém začátku pořídíte takovou postel, kterou bude moct dítko využívat třeba do doby, než se nerozhodne přestěhovat. Rady, jak se poprat s postelemi, se dozvíte již o pár řádků níže.
Existuje velká spousta prodejců, kteří nabízí takové postele, ve kterých se děti nebudou cítit stísněně. Je dokonce možné sehnat takové modely, které mají i úložné prostory. Vše samozřejmě bude záležet jen na vás a vašem výběru. Jestliže vašemu dítku chcete udělat radost, pak byste se měli zaměřit na takové kousky, které jsou již propracovanější.
novorozeně u plyšáka
Pokud raději vsázíte po postýlce na dětské postele, pak si buďte jisti tím, že holky jistě zaujme něco jiného, než kluky. Klukům se mohou líbit postele ve tvaru aut a holkám zase nějaké ty růžové kousky.
Velká spousta rodičů postele vybírá jen podle ceny. Cena by ale měla být to poslední. Důležité je totiž celkové provedení a bezpečnost. Vašim cílem by mělo být vybrat takovou postel, která bude z kvalitních materiálů. Nutností by měly být zaoblené rohy a také povrchová úprava.
spící kojenec
Přemýšlíte nad tou správnou velikostí? Pokud máte děti dvě, můžete jim pořídit poschoďovou postel. Je potřeba ale myslet na to, že starší děti by měly spát nahoře. Pokud uvažujete nad pořízením postele z masivu, pak se nejspíše setkáte s rozměrem 90×200 cm. Je ale možné sehnat i postele s jinými rozměry. Výjimkou není ani dětská postel 70×160 cm.
Kromě patrových postelí jsou také velmi oblíbené ty, které mají tvar písmene L. Nejčastěji se vyrábí ze dřeva či kovu. Jestli je něco, na co je potřeba dbát, pak je to správné upevnění kde zdi.
Výběr závisí zcela na vás a vašem vkusu. Rozhodně se ale nebojte dopřát dětem to nejlepší vůbec.