Domácnost

Interiérové schodiště

Pokud zrovna stavíte Váš vysněný dům a jste před rozhodnutím, jaké zvolit schodiště, tak si tuto věc pořádně promyslete. Na trhu existuje nespočet materiálu, ze kterého si můžete nechat schody udělat. Vždy však záleží na tom, zda do vnitřních, nebo venkovních prostor. Pokud se jedná o vnitřní prostory, tak vsaďte na dřevo, kov, nebo sklo.

Schody (4)

Interiérové schody https://www.fa-havlicek.cz/cs/m-8-schodiste-a-zabradli jsou nejen pro bezpečnost a pro nutnost rychle opustit budovu v případě požáru, ale také má funkci estetickou. Ta je v dnešní době velice důležitá a lidé si na ní zakládají. Schodiště má totiž dotvářet kompletní vzhled místnosti a mělo by do prostoru perfektně zapadnout. Jedna z nejčastějších možností je točité schodiště, obloukové schodiště, nebo přímé schodiště. Volba, jaké schodiště si nechat nainstalovat vždy záleží na tom, jak prostor vypadá a kolik místa je k dispozici. Samonosné schodiště je dobré do menších prostorů a bočnicové schodiště, které ba naopak se hodí do komerčních budov.

Schody (3)

Firma fa-havlíček, se výrobou a instalováním schodišť a zábradlí zabývá už mnoho let a má s ním velké zkušenosti. Za svoje působení už zhotovili nespočet schodišť a jejich zákazníci jsou nadmíru spokojeni. Navíc tato firma věří svým výrobkům a propracovává je do posledního detailu. Na jejich výrobky poskytují 5 letou záruku a celkem rychlý termín dodání. Jednoduché schody jsou u nich k dodání od 4 -6 týdnů a ty složitější, nebo atypické do 16 týdnů. Součástí schodů je i zábradlí, které ke schodiště patří. Můžete si tak vybrat z výplní, které do zábradlí zvolíte. Může se jednat o šprušle, kovovou výplň, nebo můžete zvolit sklo.

Pokud si tedy nejste jistí, jakou firmu zvolit na instalaci a výrobu schodů, tak už nemusíte hledat. Tato firma Vám vyhoví ve všech směrech a vy budete mít doma skvost, který bude obdivovat každá návštěva.