Nakupování

Pořádně si odpočiňte

Jen tak si lehnout a spát, odpočívat, mít klid. Tohle potřebuje občas každý z nás, především ten klid a pohodu. Odpočinek samozřejmě může být i aktivní ale i ten musí být vyvážený i tím pasivním, aby tělo mohlo regenerovat. V čem a kde si můžete skvěle odpočinout?

Příroda

Příroda nám pomáhá, podporuje naši psychiku, pomáhá nám čerpat sílu a energii. Odpočinek v přírodě je tudíž něco, co by si měl dopřát občas každý z nás. Třeba v křiklavě zeleném beanbag.cz nafukovacím křesle, které můžete jednoduše vytáhnout na zahradu a přemístit kam potřebujete. Je libo stín stromů? Nebo se chcete spíš opalovat? Skvělé jsou také závěsné houpačky a křesla, která vám dodají lehkost houpání. Kdo se rád pohupuje, musí je mít.

ča

Domov

Pokud raději odpočíváte v klidu a soukromí domova, pak se jednoduše zavřete doma, udělejte si pohodlí a odpočívejte třeba u knihy. Snažte se eliminovat sledování televize, náš mozek potřebuje občas klid i od těchto rušivých elementů a prostě vypnout. Klidně se prospěte, nebo prostě jen rozjímejte. Není na škodu si třeba vyluštit křížovku, nebo relaxovat u časopisu. Na zimní období si můžete pořídit kvalitní deku, která vás zahřeje a spolu s horkým čajem či kávou vám dodá tu pravou pohodu.

v přírodě

Ve městě

Pokud patříte k těm, kteří nemusí přírodu ale nejlépe se vám relaxuje v městské džungli, pak se v klidu vypravte do města a dejte si třeba kávu v krásné kavárně, nebo se projděte po obchodech. Jsou i lidé, kterým vyhovuje tento typ odpočinku, především pokud mají rádi lidi a jsou společenští. Jsou prostě lidé, kteří neradi odpočívají sami a potřebují přítomnost více lidí i během své regenerace.

Nezapomínejte také na dostatek kvalitního spánku, na pořádných matracích, v kvalitní posteli, s kvalitními lůžkovinami. Matrace je totiž naprostý základ zdravého spánku, na to nezapomínejte.