Nakupování

Vyžeňte stereotyp z manželské postele!

Z velké lásky a milostného vzplanutí dvou lidí se po pár měsících či letech stává zákonitě stereotyp, který je u obou z páru na denním pořádku. Vstávání, cesta do práce, oběd, zase práce, nákup, příprava večeře a nakonec uleháte do postele s vědomím, že zítra vás čeká to samé nanovo. Na nějaké milostné hrátky už nějak není energie a ani nálada a tak partnera mnohdy odbydete trapnou výmluvou. Naštěstí ještě máme víkendy, pokud se tedy nerozhodneme absolvovat strastiplnou cestu za rodinou či se nevrhnout ne velký sobotní úklid. Zkrátka společné soužití s sebou přináší chtě nechtě větší či menší dávku rutiny a stereotypu, na kterou si dříve či později musíme zvyknout. Ovšem horší je, pokud se stereotyp začne vkrádat i do ložnice.

Postarší pár

Ano, je pravda, že milování po letech nebude s největší pravděpodobností stejně vzrušující jako na začátku. To ale neznamená, že se musíte oddávat milostným hrátkám bez fantazie a nápadu. Právě nevšednost a nápaditost přináší do postele novou vzpruhu, které jistě oba dva z páru ocení. Někdy stačí méně, než by se na první pohled mohlo zdát. Hezké nové prádlo, vzrušující předehra či afrodiziakum v podobě poppers amsterdam. Primárně se jedná o čistič kůže, který však už od svého vzniku nachází využití primárně v našich ložnicích. Jeho účinky se dostavují hned po několika vteřinách a zážitek je nepopsatelný.

Společné chvíle

Věděli jste, že sexuální stránka vztahu je nesmírně důležitá a právě ta je mnohdy příčinou neshod v dlouhodobých vztazích? Mnoho z nás s přibývajícím věkem bere sex jako povinnost, ovšem tak by to nikdy být nemělo. Pod vlivem nátlaku se mnohdy nechají přemluvit k sexuálním praktikám, které jsou jim danou chvíli nepříjemné. Sexu, který bude pro oba dva zážitkem, předchází vzájemná komunikace a porozumění. Na tuto skutečnost proto nikdy nezapomínejte!