Byznys

Únikové hry jsou zábava

Každý z nás hledá nějaký útěk od reality a chce si užít zábavu, která je jiná než klasický všední den. Mnoho z nás chodí sportovat, na procházky se psem, či si jdou lidi sednout do hospody. Pokud však nejste na klasické činnosti a radši vyhledáváte něco méně všedního, tak neváhejte navštívit únikovou hru. Escape game Pardubice, je společnost, která vytváří a také nabízí hraní těchto her.

escape game

Společnost je na trhu už nějaký ten rok a za tu dobu navštívili jejich únikové hry tisíce lidí. Jejich hry jsou vyhlášené a taky dobře hodnocené. Tudíž pokud doma nechcete sedět na gauči a dívat se nesmyslně dlouhé hodiny do televize, tak udělejte změnu. Věřte, že Vás úniková hra překvapí a po tom, co si zahrajete první hru, tak určitě nebude Vaše poslední. Jakmile se necháte hrou unést, tak budete chtít navštívit další a další centra a poznávat nové zábavné témata.

escape game (2)

Úniková hra je logická, ale i postřehová hra, kterou můžete hrát od dvou do 5 hráčů a to vždy v týmu. Tento společný tým se snaží rozluštit všechny záhady, které jim přijdou do cesty a snaží se co nejrychleji dostat na konec hry. Úkolem je rozluštit, co se v únikové hře stalo. Budou na Vás čekat hádanky, rébusy, ale také se Vám bude hodit týmová práce a rychlé reakce. Zkrátka u únikové hry nikdy nevíte, co přijde a to jí dělá univerzální. Hra trvá 75 minut a za tuto dobu musíte dojít do konce děje. Cena se pak pohybuje podle počtu lidí, kteří na hru dojdou. Dokonale se tato hra hodí i jako narozeninový dárek v podobě voucheru. Také se zde pořádají firemní akce, rozlučky se svobodou, či školní výlety. Věková hranice se pohybuje od 15 let a výše.

Pokud tedy hledáte vhodný dárek na narozeniny, nebo na Vánoce, tak zkuste dát blízkým tuto hru. Zaručeně se jim bude líbit a třeba to budete vy, koho pozvou do svého týmu, se kterým se pokusí zdolat všechny nástrahy únikové hry.