Elektro

Moderní rodičovství s pomocníky k nezaplacení!

Každý budoucí rodič přemýšlí, co je nutné obstarat pro nastávajícího potomka. Se základní výbavou je to celkem jednoduché, rodina, kamarádi, okolí vám dozajista poradí a v porodnici vyfasujete seznam, co mít s sebou zabaleno. Samozřejmostí jsou různé brožurky od lékařů, které seznamují se základními potřebami pro děťátko.

čáp s dítětem

Jenže u některých věcí si nebudete jisti, zda je opravdu potřebujete! Nezoufejte, my vám trochu objasníme, proč jsou některé přístroje důležité, respektive zjednoduší rodičovství!

Určitě už jste slyšeli o monitoru dechu, se kterým se dále setkáte i v porodnici, protože je to nezbytná součást nemocničního novorozeneckého vybavení. Hlídá dech miminka, nejednoho novorozence už zachránil před syndromem náhlého úmrtí! Některé nemocnice jej zapůjčí i domů, nicméně pokud přemýšlíte nad jeho pořízením, tak můžeme jen a jen doporučit, zejména i pro váš klidný spánek. Další elektro vychytávkou jsou chůvičky s kamerou. Pro někoho zbytečnost, avšak za nás super věc, protože když zrovna budete například vařit, žehlit, uklízet a miminko se náhle vzbudí, uvidíte, co v postýlce vyvádí a nemusíte hned podle breku běžet za ním a nejen to, přes moderní chůvu na něj můžete dokonce i mluvit, takže naprostá paráda.

teploměr a léky

Dalším super vynálezem je ohřívač mléka, konkrétněji lahví. Ať už bude dítě kojené (momentálně je řeč o odstříkaném mléce), či na umělém mléce, zde si jen nastavíte požadovanou teplotu a je vystaráno, protože ono ohřátí na správnou teplotu není vůbec lehké! A když dítě pláče hladem je i velmi stresující trefit zrovna požadovanou teplotu. Hlídajícím tatínkům bodne vhod!

Další super věcí a za nás naprosto nezbytnou se stává digitální teploměr. Změřit teplotu bude naprostá hračka, kterou zvládne téměř každý! Pořízení těchto věcí je zcela vaše rozhodnutí, ale určitě nebudete litovat!