Byznys

Půjčovna automobilů

Každému z nás se někdy stane, že potřebuje automobil a ten se mu zrovna rozbije. V takovém případě je dobré zavolat mechanikovi a nechat ho odtáhnout. Ovšem co teď, když nemáte žádné auto? Nezbývá, než se obrátit na svoje přátelé, nebo rodinu, která Vám ze situace pomůže. Ovšem pokud neklapne ani tento plán B, tak vsaďte na jistotu a půjčte si automobil v ověřené autopůjčovně.

Půjčovna (3)

Půjčovna aut Praha 9, Vám pronajme automobil na krátkodobí a i dlouhodobí pronájem a to bez jakýchkoliv příplatků. Navíc budete mí k automobilu k dispozici neomezený počet najetých kilometrů po České republice a také zákonné a havarijní pojištění. Zdarma Vám také přistaví vůz v okolí Prahy a to i na letiště Václava Havla. V případě odvozu zaplatíte pouze 300 Kč. Zelená karta a zimní a letní pneumatiky dle období jsou standardem. Navíc jsou všechny automobily vybaveny dálniční známkou pro celou Českou republiku a žádné z vozidel není polepené nesmyslnou reklamou. Bezplatně si také můžete půjčit sněhové řetězy, dětský podsedák, či dětskou sedačku. Všechny vozidla mají také centrální zamykání a mají ochranný imobilizér se zamykáním řadicí páky.

Půjčovna (4)

Na webových stránkách se můžete podívat také na podrobný ceník pronájmu, který je rozepsaný od tří dnů až po jeden měsíc. Také je zde napsaná cena pronájmu na víkend, kdy budete chtít vyjet s dětmi třeba na dvě noci stanovat a bude, Vás 8. Mezi jejich vozy totiž patří nejen osobní automobily, ale také minibusy. Ty si samozřejmě můžete půjčit také, a pokud si netroufáte na řízení, tak si k nim můžete půjčit i profesionálního řidiče.

Pokud tedy hledáte náhradu za Váš automobil, který je dočasně v servisu, tak zvolte půjčovnu aut. Nejen, že Vám půjčí automobil na tak dlouhou dobu, na kterou budete potřebovat, ale také jsou jejich vozy bezporuchové a budete se v nich cítit jak ve svém vlastním.