Nakupování

Kostky ze dřeva byste měli mít ve sbírce

Lámete si hlavu nad tím, jaké hračky koupit vašemu dítěti, aby bylo nanejvýš spokojené? Mnohdy rodiče přemýšlí pouze nad možností, nakoupit dostatek těch, které jsou moderní nebo takzvaně nynější. Není však nad to, pokud se rozhlédnete i po takových, které jsou mezi námi už od nepaměti a možná jste si s nimi hráli i vy jako malí.
Dřevěné kostky s obrázky chytraliska.cz se řadí mezi nestárnoucí typ hračky, kterou jistě znáte nejen z dětství, ale nalezete jich i v sortimentu každého hračkářství. Nezapomínejte vašemu dítěti i vy jedny takové pořídit a uvidíte, že jejich význam má velkou roli nejen z hlediska hraní, ale i účelu.dřevěné kostky.jpg

Stavění věží a různých hradů

I když mnoho rodičů nejásá nad myšlenkou, že by se jim doma povalovaly kdejaké kostičky ze dřeva, na které při každé možné příležitosti šlápnou, věřte tomu, že vaše dítě z nich bude mít velkou radost.
Může si s nimi totiž vyhrát každý den úplně jinak, protože si s nimi postaví nejen mnoho věží, ale i hradů, zámků nebo jiných staveb, kterými posílí jeho fantazii a motoriku.

Obrázkové kostky pro ty nejmenší

Logické myšlení může vaše dítě posilovat už od útlého věku. Postačí, když mu do jeho sbírky hraček koupíte barevné kostky s obrázky, kterým se říká rovněž „kubus“. Jsou fantastické tím, že je možné z nich vytvořit hned několik různých obrázků a natrénovat tak logické myšlení vašeho dítěte i díky tomu, že bude při hraní přemýšlet.dětské barevné kostky.jpg

  • Neváhejte se do hraní s těmito kostkami zapojit i vy a pomoct vašemu dítěti cvičit jeho postřeh, logiku a naučit ho novým dovednostem.

Už ty nejmenší děti si totiž nevystačí pouze s vaší přítomnosti, ale jsou přirozeně zvědavé a hledají různé hry, které by jich zabavily a zaujaly. Kostek byste právě proto měli mít dostatek a nejlépe takových, které jsou kvalitní, ze dřeva a uchovají se třeba i pro další generaci malých ratolestí, které jich ocení.