Nezařazené

Internet a seznámení

Máte problém, jak najít tu pravou, toho pravého? Pracujete jako muž se samými kolegy či jako žena jste v zaměstnání i ve svém volném čase převážně stále jen se ženami? Možná Váš problém není v tom, že se neumíte seznamovat, ale že máte málo příležitostí. Pokud nemáte ještě připojení na internet, neváhejte si jej pořídit a zalovit v širých vodách obrovských příležitostí, které Vám nabízí.
nápoj a svíčky

Internetové on-line seznamky

Čas strávený u počítače Vám nebude připadat ztracený, když zkusíte on-line seznamku. Co když právě tam na Vás čeká někdo, kdo stejně zoufale hledá svůj protějšek pro život? Jistě si uděláte svůj vlastní názor na každý profil, který si prohlédnete. Uživatele si navíc můžete filtrovat podle svých požadavků. A tak se Vám výběr velmi zúží.

Dost možná zjistíte, že:

· ten, kdo Vás podle fotografie zaujal, nežije tak daleko od Vašeho bydliště
· Vaše šance jsou velké, neboť je spousta lidí se stejnými zájmy
· nejste sami, kdo má problém se seznámit
· zvýší se Vaše sebevědomí při komunikaci se stejně založenými lidmi
· můžete poznat spoustu zajímavých lidí

seznámení online
KDO SE BOJÍ, NESMÍ DO LESA
Jistě Vás napadne, že někdo třeba nemusí psát pravdivé údaje, chce se jen pobavit a místo vážného seznámení mu jde jen o sex. Samozřejmě, že riziko tu vždy je a bude, stejné jako při osobním seznamování.

Jde o to nejen nebát se to zkusit, ale také dodržet určité zásady:

· když Vy sami chcete poznat někoho upřímného, ani Vy v ničem nelžete
· nepospíchejte
· při postupné komunikaci poznáte mnoho z povahy dotyčné osoby
· profilů bez fotografií si raději nevšímejte
· buďte aktivní, ale svoje soukromí si zachovávejte

TAK JDETE DO TOHO?
Někdy nemusíte chodit ani na seznamky, ale spoustu Vám sympatických lidí můžete poznat při hledání práce na počítači nebo v různých zájmových klubech, odborných diskuzích a podobně. Můžete si vyměnit svoje emaily, skype a poté může být jen krůček k osobnímu setkání. Uvědomte si, kolik příležitostí k seznámení Vám internet skýtá.