Byznys

Bez ní to nepůjde


Žít intimním životem většina lidí začíná po patnáctém roku, ale jsou i jedinci, kteří to zvládnou ještě dříve. Postupem času získáváme sexuální zkušenosti, které za pár let zúročíme v dlouhodobém vztahu, který si každý chce najít. Většina mužů má v dlouhodobém vtahu problém se vzrušivostí. Tyto potíže většina mužů pociťuje okolo 40. – 50. roku věku, protože v tomto období dochází k výkyvům hormonů. Testosteron je zodpovědný za stav vaší erekce. A pokud ho máte málo, nedosáhnete jí. Problém je na světě, protože kvůli tomu nemůže být řeč o sexuálním styku. A opravdu nezáleží na tom, jestli jde o jednorázovou známost někde v baru a nebo o dlouhodobý a jinak spokojený vztah.

modrá tableta

Problémy s erekcí mají muži několikrát za život. Poprvé se s nimi setkávají během dospívání, a je to problém způsobený opět hormonální nerovnováhou nebo stresem ze zklamání partnerky. Jakmile se hladina hormonů ustálí, problém sám zmizí. Pokud se ale objeví znova během produktivního života a ne a ne zmizet, může to mít daleko horší původ. Může jít o vážné onemocnění spojené s prostatou. Aby i vaše prostata byla zdravá, je nutné chodit na preventivní prohlídky, kde by se případná nemoc včas odhalila. Může jít ale i o vliv špatného životního stylu, o stres, kouření ale také o to, že se vám vaše partnerka už tolik nelíbí.

žena a muž

Trochu přibrala
Je mnoho mužů, kteří nejsou spokojení s tím, jak jejich partnerka vypadá po letech. Spousta žen přibere po dětech, ale jen části z nich se podaří nabraná kila zase zhubnout. Muži jsou ale vizuálně vzrušiví, takže při pohledu na svou nahou partnerku s nadváhou už na ni nemají takovou chuť. Zároveň se bojí, že kdyby to partnerce řekli, že se jenom pohádají. Pánové, nestyďte se své partnerce šetrně říct že by mohla začít cvičit a přidejte se k ní. Zároveň svou erekci můžete podpořit různými preparáty, na které nepotřebujete lékařský předpis.