Nakupování

Poznejte úžasný svět scrapbookingu

Milujete tvoření? Patří mezi vaše osobní vlastnosti kreativita a naprosté odreagování zažíváte, když něco vyrábíte a radost vám dělá, vidíte-li úžasné výsledky? Není nad to vyrobit si něco sám – nadšení je o to větší. Navíc máte vždy jistotu, že pro své blízké a přátelé máte vždy zajištěn perfektní dárek, který nikdy nezklame a vykouzlí obdarovanému radost a úsměv. Hledáte-li však činnost, při které byste chtěli potěšit především sebe a spojit ji s velice užitečným, scrapbooking vás může okouzlit! Možná ve svých šuplících či krabicích objevujete množství fotografií, které nenašly své místo v pěkném albu. Proč si ho tedy nevytvořit přesně tak, aby odpovídalo jejich charakteru? Díky nepřebernému množství úchvatných papírů a materiálů, které se vám pod ruku při tvoření dostanou, si ho jen stěží neoblíbíte.

barvy

Vašim fotografie obohatí:
· drobné kamínky
· jemné krajky
· vkusné papírové podklady
· nálepky
· vzorované washi pásky
· moosgummi
· další drobnůstky

Díky těmto pomůckám vám vznikne krásná součást domácnosti, která nezůstane bez povšimnutí!

Vlastní nápady

Pro co se při tvoření se scrapbookingem rozhodnete, to si můžete splnit. Postupujete tak jen dle svých nápadů, fantazie a přání, kterým žádné zábrany nikdo stavět nebude! Při práci bude záležet čistě na vás, jaký materiál a dekorace si pro své budoucí album a fotografie zvolíte. Nebojte se nechat odplynout všechnu svázanost a pocit, že výsledná práce musí vypadat podle představ nebo očekávání někoho. Tady to funguje obráceně – jen vy rozhodujete, jakou podobu výsledek získá!

značky

(Vy)tvořte nejen album

Práce s ústřižky papírů a drobnými ozdůbkami není určená pouze pro tvorbu alb na fotografie. Je to skvělá cesta pro zhotovení roztomilého a vkusného přání, jmenovky nebo rámečku pro jednu fotografii. Nebo pro nápaditý a originální dárek! Vystačíte si při tom se svou fantazií, dostatkem volného času a bezvadně se odreagujete.