Byznys

Obdarujte milovníky kávy


Každý má ve svém okolí někoho, kdo je fanatikem dobré kávy. Ať už dává přednost espressu, překapávané kávě nebo latte, existuje spoustu věcí, které tyto milovníky potěší jako dárek.

Ohřívač hrnků

Každého milovníka kávy rozezlí, když mu jeho káva vychladne. Jako prevence vám skvěle poslouží ohřívací deska, která je na USB. Můžete si ji připojit ke svému notebooku, a zatímco budete pracovat, deska, na kterou si položíte šálek, vám zajistí, že váš šálek zůstane stále příjemně teplý.

Organizér kávy

Milovníci kávy mají obvykle velkou zásobu různých druhů kávy, kávových kapslí a třeba i sirupů a podobných doplňků. Takový organizér určitě udělá radost každému milovníkovi kávy.

káva

Pěnič mléka

Pro milovníky kávy s mlékem bude skvělým dárkem pěnič mléka. Nalít si trochu mléka do kávy je chutné, ale co teprve, pokud si z mléka uděláte jemnou pěnu? Můžete si pak doma s pomocí pěniče vytvořit chutné latté nebo cappuccino.

Dárkové kazety

Dárkové kazety dnes seženete s jakýmkoliv zbožím. A to také s kávou . Takový dárek ocení všichni milovníci kávy. Dárkové kazety Darka Shop obsahují výběr prémiové kávy. Můžete si vybrat mezi praženou kávou, cibetkovou kávou nebo třeba levandulovou kávou. K tomu můžete v dárkových kazetách objevit i dobré čaje nebo chutné ořechy.

káva

Kávová svíčka

Pokud nechcete přímo kávu nebo příslušenství ke kávě, zkuste něco jiného. Co třeba taková svíčka s vůní kávy? Pokud vyberete svíčku prémiové kvality, dostanete opravdu autentickou vůni kávy, která vám provoní domácnost, jako byste si právě uvařili čerstvý šálek.

Termo hrnek

Milovníci kávy si rádi přenáší doma udělanou, kvalitní kávu třeba do práce, do školy, nebo si ji jen vypijí cestou k autě. Aby jim káva nevychladla, a aby se dobře převážela, je nutné ji převézt v něčem hodné. A k tomu se nejlépe hodí termo hrnky, které udrží vaši kávu stále horkou.