Byznys

Když je třeba jet


Ono se to řekne jednoduše, že ten, kdo požil alkohol, nesmí řídit. Jenže kolik jenom může nastat situací, kdy člověk něco vypije a až poté si uvědomí, že tak vlastně činit neměl, že ho ještě čeká nějaká neodkladná jízda!
A co pak? Pak už by to mělo být jasné. Ať už má dotyčný jakékoliv důvody, měl by na jízdu svým vozem až do naprostého vystřízlivění zapomenout. Odporuje to přece zákonu, takže kdyby ho při jízdě pod vlivem přistihli, nedopadlo by to dobře. A kdyby došlo k nějaké nehodě, dopadlo by to ještě hůř.řada taxíků
Jenže ono je někdy skutečně třeba odjet. A to svým vozem a nikoliv veřejnou hromadnou dopravou, taxíkem nebo jiným alternativním způsobem. Třeba proto, že bude automobilu zanedlouho zapotřebí jinde a nebylo by možné si ho tu včas zase vyzvednout.
A teď babo raď!
A protože baba neporadí, jsem tu s dobrou radou já. Dotyčný by se měl svézt domů svým vlastním autem, ale za volant by v žádném případě usednout neměl. Měl by si na to coby rozumný jedinec zavolat odvoz vozu Convoy.označení taxi
Právě tato firma se na podobné situace specializuje. Tedy zaměstnává řidiče, jejichž posláním je rozvážet podnapilé lidi jejich vlastními vozy tam, kam je potřeba.
Stačí si tu zatelefonovat na dispečink a onomu podnapilému člověku pošlou firemní auto se dvěma řidiči. Z nichž jeden odveze klienta jeho vozem tam, kam je třeba, a ten druhý se postará posléze o vyzvednutí a odvezení jeho kolegy.
Díky této službě se každý dostane i se svým autem tam, kam se potřebuje dostat, i kdyby toho vypil sebevíc. A přitom naprosto bezpečně a bez sebemenších problémů. Nezpůsobí žádnou nehodu, nedojde k žádným škodám, nikdo nebude ohrožen. A to se na této poskytované službě musí ocenit především. Protože už sotva někdo někdy spočítá, kolika neštěstím tito profesionální řidiči předešli. A kdo ví, kolika ještě předejdou. Tím, že odvezou ty, kdo napřed pijí a až potom přemýšlejí.